Dla lidera w branży finansowej i ubezpieczeniowej zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy rozbudowany system multimedialny, który obejmuje takie rozwiązania jak:

W pełni zautomatyzowane sale spotkań i konferencyjne
System AV składający się z ekranów LED, głośników sufitowych, zestawów mikrofonów konferencyjnych, wzmacniaczy cyfrowych (sieciowych), AVoIP i bezprzewodowych systemów prezentacji działa automatycznie.

Pomieszczenia są włączane po przybyciu użytkowników i wyłączane po określonym czasie nieobecności.
System sterowania integruje się z automatyką budynku (oświetlenie, żaluzje, HVAC), aby zapewnić najwyższą możliwą ergonomię.

Interfejsy z ekranami dotykowymi oferują rozszerzoną funkcjonalność, aby spełnić wymagania anty-covid.

System rezerwacji SalSystem rezerwacji sal/zasobów płynnie integruje się z systemami informatycznymi Inwestora (np. Zoom, O365) i systemem sterowania AV. Sale rezerwowane są za pośrednictwem kalendarzy, paneli dotykowych, aplikacji mobilnej i systemu wideokonferencyjnego. Sale, w których spotkania zakończyły się wcześniej lub użytkownicy nie pojawili się, są zwalniane po określonym czasie, gwarantując optymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej.

Użytkownicy mają możliwość poinformowania działu IT o wszelkich problemach lub zamówienia cateringu bezpośrednio do sali. Rezerwacjami można zarządzać w wygodny sposób również poprzez aplikację mobilną, która jest również jedną z metod uwierzytelniania użytkowników.

Przestrzeń audytorium
Użytkownicy mają do dyspozycji elastyczną przestrzeń konferencyjną. Jej rozmiar i dostępne źródła AV, takie jak komputery użytkowników, bezprzewodowy system AV, mikrofony bezprzewodowe lub serwer muzyczny, mogą być uruchomione w całej przestrzeni lub w wydzielonej części. Decyzja zależy od potrzeb spotkania. Całością zarządza się z poziomu intuicyjnego graficznego interfejsu użytkownika.
Dodatkowo, w części open space, muzyka ambientowa może być odtwarzana na podłodze, czyniąc biuro bardziej atrakcyjnym dla użytkowników i gości

Rezultaty i korzyści projektu

Udane wdrożenie wysoce zaawansowanego systemu multimedialnego. Zapewnienie ergonomicznych i intuicyjnych metod sterowania dostępną funkcjonalnością. Zwiększona atrakcyjność przestrzeni i produktywność spotkań
Spełnione wymagania IT / cyberbezpieczeństwa

Prawdziwie inteligentna przestrzeń maksymalizująca wydajność firmy. Najwyższa jakość dostarczonych rozwiązań w najbardziej prestiżowym punkcie na mapie warszawskich biur.